Mieszkania na sprzedaż


'BARWNICZA 8' to kameralna inwestycja w postaci czteropiętrowego budynku na Pradze Południe, jednej z najbardziej zielonych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Położenie idealnie łączy wielkomiejski styl życia przy jednoczesnej możliwości odpoczynku od zgiełku miasta dzięki przyjaznemu i ustronnemu otoczeniu.

W jej skład wchodzi zaledwie 27 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 110m2. Cechuje je funkcjonalność i duże możliwości aranżacyjne. Większość mieszkań posiada balkony bądź ogródki. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i jasną kolorystyką oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szpital, CH King Cross z supermarketem Auchan ok. 2,5km, CH Atrium Promenada ok. 3km, restauracje oraz wiele placówek edukacyjnych – najbliższe przedszkole i szkoła podstawowa w promieniu ok. 500m;

Niewątpliwym atutem jest doskonała komunikacja miejska, najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 5 minut pieszo, niewiele dłużej, bo około 10 minut pieszo jest do tramwaju, którym można w 15 minut dotrzeć do centrum miasta. Bliskość takich ulic jak Marsa, Ostrobramska czy Grochowska zapewnia bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, ponadto w odległości 500m znajduje się stacja SKM Warszawa Olszynka Grochowska.

Okolica inwestycji to również liczne tereny zielone w postaci Parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z placem zabaw, Park Znicza oraz Park Polińskiego. Amatorzy sportu mogą korzystać z Pływalni Szuwarek oddalonej o 1km, w tej samej odległości znajduje się najbliższy klub fitness i klub tenisowy. Ponadto niecałe 2km jest do rezerwatu „Olszynki Grochowskiej” – miejsca idealnego na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe czy uprawianie joggingu.

 

Standard oferowanych mieszkań oraz części wspólnych budynku:

- antywłamaniowe drzwi do lokali

- ciepłe oraz ciche okna 3-szybowe

- parapety z konglomeratu

- na ścianach mieszkań wykonane zostaną gładzie wraz z jednokrotnym malowaniem na biało

- balkony wyłożone deską kompozytową

- podłogi klatek schodowych i okładziny schodów z kamienia naturalnego

- balustrady na klatkach schodowych oraz balkonach ze stali nierdzewnej i szkła

- winda z garażu podziemnego

- system monitoringu