o firmie


TIMBUD II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa rozpoczęła działalność 26 stycznia 2011 r. Spółka świadczy usługi budowlane, głównie w zakresie budowy kompletnych obiektów, oraz usługi deweloperskie. Naszymi atutami są: długoletnie doświadczenie wspólników i kadry zarządzającej w zakresie świadczonych usług i prowadzenia działalności (od 1996 r. w ramach następujących podmiotów: Zakładu Remontowo­Budowlanego TIMBUD B. Orłowski S. Kąkol Spółki Jawnej i TIMBUD Sp. z o.o.), własne zaplecze sprzętowe i kadra wykwalifikowanych długoletnich pracowników.

Najważniejsze zadania zrealizowane przez spółkę to:

  • budowa i sprzedaż mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Żółwiej 19 w dzielnicy Warszawa Bielany - inwestycja w trakcie realizacji, termin oddania do użytkowania IV kwartał 2019 r. www.mieszkanianabielanach.pl
  • budowa i sprzedaż mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Kowieńskiej 3 w dzielnicy Warszawa Praga - 28 mieszkań, budynek oddany do użytkowania w kwietniu 2018 r.
  • budowa i sprzedaż mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Jagienki 2b w dzielnicy Wawer (budynek oddany do użytkowania w październiku 2012 r.), powierzchnia użytkowa 2 645,26 m2
  • budowa i sprzedaż mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Geodetów 41b w Józefosławiu (budynek oddany do użytkowania w kwietniu 2016 r.; www.mieszkaniajozefoslaw.pl) 
  • adaptacje lokali handlowych na zlecenie ALMA POLSKA S.A.
  • adaptacje lokali na potrzeby oddziałów banków BPH S.A.
  • budowa budynku biurowo­magazynowo­produkcyjnego przy ul. Jedności w Lesznowoli,
  • łączna powierzchnia użytkowa 1808,00 m2
  • ­budowa Północnego Punktu Kontroli na terenie lotniska Warszawa Modlin

Ponadto inne podmioty, w których uczestniczyli wspólnicy lub kadra zarządzająca zrealizowały takie zadania jak: budowa zespołu dwóch budynków wielorodzinnych z 96 lokalami przy ul. Zakroczymskiej w Nowym Dworze Mazowieckim (przedsięwzięcie deweloperskie), budowa budynków wielorodzinnych przy ul. Idzikowskiego i Przyjaźni we Wrocławiu, budynku wielorodzinnego przy ul. Paderewskiego 1 w Warszawie, salonu sprzedaży Polmot Auto Skoda Ursynów przy ul. Gruchacza 39 w Warszawie oraz wielu budynków o charakterze handlowym lub usługowym na ul. Puławskiej w Warszawie i jej okolicach.